İklimsa Klima Markaları İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

iklimsabakirkoye5.com : Anasayfa » İklimsa Haberler » Panasonic Klimalar İklimsa'da

Panasonic Klimalar İklimsa'da

İklimsa Panasonic KlimalarTürkiye'nin iklimlendirme merkezi İklimsa dünyanın lider klima markası Panasonic markasını ürün gamına ekledi. Artık Panasonic Klimalar iklimsa güvencesi ile yetkili iklimsa showroomlarında. 193 noktada kurduğu ‘İklimlendirme Merkezi’ ile iddialı bir isim olan İklimsa, fuarda 80’i aşkın ürünle yer alıyor. 193 noktada kurduğu ‘İklimlendirme Merkezi’ ile iddialı bir isim olan İklimsa, fuarda 80’i aşkın ürünle yer alıyor. Portföyünde 200 model olan firma, standında özellikle A enerji sınıfı ürünler kadar ozon tabakasına zarar vermediği bilinen inverter ve R410 gazlı modellerine dikkat çekiyor. Panasonic Inverter klimaları, General marka V2 VRF sistemleri, enerji tasarrufu sağlayan çevre dostu ürünlerden Sigma, pozitif ve negatif iyonlarla havayı temizleyebilen Sharp’ın yanı sıra General, Panasonic ve Mitsubishi de  firmanın standında yer buluyor.

Klimalar Hakkında

Klima Hesabı
Klima Hesabı yapılırken klimaların ne kadar enerji tüketimi yaptıklarını hesaplamak için birçok alt başlık düşünülmeli ve hesaba dâhil edilmelidir.

Klima Markaları
Kullanım alanınızın maksimum verim ve performansla çalışması için ve minimum enerji tüketimi yaparak ekonominize destek olması için Klima Markaları içerisinden doğru klima seçiminin yapılması gerekmektedir.

İklimsa
İklimsa, Sabancı Holding bünyesinde 26 yıldır hizmet göstererek, iklimlendirme sektöründe öncü kuruluş olma özelliğini her geçen zaman daha da ileriye taşımaktadır.

İnverter Klima
%30 civarı enerji tasarrufu yaparak ekonominize destek olan İnverter Klimalar, kullanım alanınızda alan içi ısı dalgalanmaları yapmaz ve diğer modellere göre çok daha hızlı ısıtma veya soğutma işlemini gerçekleştirir.

Seo

Seo Fiyatları
İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 17000 Btu/h / 19700 Btu/h
Enerji Sınıfı: A Sınıfı

Ayın Kliması