İklimsa Klima Markaları İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

iklimsabakirkoye5.com : Anasayfa » İKLİMSA

İklimsa Ürünleri

Mitsubishi
Mitsubishi


General
General


Sharp
Sharp


Sigma
Sigma


Tronic
Tronic


Sharp Buzdolabı
Sharp Buzdolabı


Sharp Hava Temizleme
Sharp Hava Temizleme


Teknokasa
Teknokasa


Sharp Yazar Kasa
Sharp Yazar Kasa


Isı Geri Kazanım Cihazları
Isı Geri Kazanım Cihazları


Beretta Kombi
Beretta Kombi


Klima Yedek Parça
Klima Yedek Parçaiklimsa Klima 444 1 156 iklimsa klimalar ve iklimsa klima merkezi

İKLİMSA, 26 yıllık deneyimi ile Sabancı Holding kurumsallığı ve güvenilirliğinde dünyanın lider klima ve kombi markalarını tek bir çatı altında topladı.

Hacı Ömer Sabancı Holding kuruluşu olan Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş bünyesinde Sabancı’nın en yeni markası olarak ortaya çıkmıştır.
Mayıs 2006 itibari ile yepyeni bir yüz ve hizmet anlayışı ile çalışmaya başlayan İklimsa, Türkiye’de ilk defa ve yeni bir sektör yaratmıştır.
İklimsa, fark yaratarak iklimlendirme sektöründe “tek adres”  olma vizyonu ve yüksek hizmet kalitesini standart hale getirme misyonu ile tüketicilerin beklentilerini aşan ve tutarlı bir hizmet politikası gütmektedir.
Tüm Türkiye geneline yayılmış geniş bayii ağı ile; Mitsubishi Heavy Ind., Sharp, Midea, Samui ve iklimsa marka klimaları ve Beretta marka kombileri aynı çatı altında, tüketici dostu fiyatlar ve müşterilerine en uygun ödeme koşulları altında sunmaktadır.

İKLİMSA FARKI:

  • 1985’ten bugüne gelen tecrübe
  • 500’ü aşkın satış ve servis noktası
  • Üstün ürün kalitesi
  • Sektöründe uzman ekipler
  • Tüketici odaklı fiyatlar ve ödeme koşulları
  • Dünyaca ünlü 8 marka
  • Yüzlerce farklı model çeşidi
  • İhtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize uygun müşteri odaklı çözümler
  • Yetkili Servislere sürekli eğitim
  • Satış sonrası kaliteli hizmet

Dünyanın klima alanında en üst teknolojileri sunan markalar; Mitsubishi, General, Sharp, Sigma ve Tronic Sabancı güvencesi ile İklimsa’da!
İKLİMSA, Yetkili Servislerinin Her Zaman, Her Yerde Yanında!İklimsa Sharp Klima

İklimsa Sharp KlimalarDünyanın ilk ve Tek Plasmacluster Kliması!
İklimsa Sharp klimalar, Plasmacluster İyon teknolojisi sayesinde yaydığı pozitif ve negatif iyonlarla bulunduğunuz ortamın havasını temizler ve mikropları yok eder, sağlıklı, virüslerden arınmış mekânlar sunar.

İklimsa General Klima

İklimsa General Klimalarİklimsa General Klimalar, geleceği koruma altına almak ve doğaya zarar vermemek için, ekolojik yaşamın dengesini koruyan, az enerji tüketimiyle yüksek performans sağlayan ürünler sunar.

İklimsa Sigma Klima

İklimsa Sigma Klimalarİklimsa Sigma klimalar, soğutma sisteminde ozon tabakasına zarar vermeyen özel soğutucu gaz kullanılan çevreci, yüksek enerji tasarrufu sağlayan ve ileri teknoloji ürünüdür.

İklimsa Mitsubishi Klima

İklimsa Mitsubishi KlimalarDünyanın en büyük klima üreticilerinden Mitsubishi Heavy Industries sağlam ürünleri ve yüksek teknolojisi ile doğanın sağlıklı ve temiz havasını mekânınıza getiriyor. İklimsa Mitsubishi klimalar farklı ortamlara göre modeller sunan profesyonel serisiyle, her mekâna ve ihtiyaca göre uygun çözümler sunuyor.


İklimsa Tronic Klima

İklimsa Tronic KlimalarBioplus özelliğiyle negatif iyonlarla ortamı temizler, bio filtre, yüksek sterilizasyon, negatif iyon jeneratörü ile en sağlıklı alanlara kavuşmanızı sağlar. İklimsa Tronic Klimalar, çok açılı evaparatör tekniğiyle verimlilik en üst boyuta çıkarken, ses seviyesi en düşük seviyeye iniyor.

İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 17000 Btu/h / 19700 Btu/h
Enerji Sınıfı: A Sınıfı

Ayın Kliması