İklimsa Klima Markaları İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

iklimsabakirkoye5.com : Anasayfa » Detaylı Arama » Gelişmiş Arama

Gelişmiş Arama


Gelişmiş arama parametreleriyle ara


Aramalarınızı daraltmak için ikinci bir anahtar kelime ekleyerek açılır menüden "İLE" veya "DEĞİL"i seçebilirsiniz.
"İLE"yi seçmek ürün bilgilerinde her iki kelimeninde bulunması gerekir anlamına gelir. "DEĞİL" seçmek ürünün sadece ilk anahtar kelimesi mevcut ise görüntülenir anlamına gelir eğer ikinci kelime varsa onlar gösterilmez.


İlk açılır menü size aramanızı seçili katagori ile sınırlandırmanızı sağlar. İkinci açılır menü ise ürün bilgilerine göre belirli bir sınırlama ile arama yapmanızı sağlar (örn: ürün adı)
Aramak için anahtar kelimeyi girdikten sonra buradan seçenekleri belirleyebilirsiniz (veya tümünü varsayılan olarak bırakalilirsiniz).

Klimalar Hakkında

Klima Hesabı
Klima Hesabı yapılırken klimaların ne kadar enerji tüketimi yaptıklarını hesaplamak için birçok alt başlık düşünülmeli ve hesaba dâhil edilmelidir.

Klima Markaları
Kullanım alanınızın maksimum verim ve performansla çalışması için ve minimum enerji tüketimi yaparak ekonominize destek olması için Klima Markaları içerisinden doğru klima seçiminin yapılması gerekmektedir.

İklimsa
İklimsa, Sabancı Holding bünyesinde 26 yıldır hizmet göstererek, iklimlendirme sektöründe öncü kuruluş olma özelliğini her geçen zaman daha da ileriye taşımaktadır.

İnverter Klima
%30 civarı enerji tasarrufu yaparak ekonominize destek olan İnverter Klimalar, kullanım alanınızda alan içi ısı dalgalanmaları yapmaz ve diğer modellere göre çok daha hızlı ısıtma veya soğutma işlemini gerçekleştirir.

Seo

Seo Fiyatları
İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 17000 Btu/h / 19700 Btu/h
Enerji Sınıfı: A Sınıfı

Ayın Kliması