İklimsa Klima Markaları İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

iklimsabakirkoye5.com : Anasayfa » Hava Temizleyici Servis

Hava Temizleyici Servisi

Hava Temizleyici Servisi

Günlük yaşamdaki zamanımızın tamamına yakınını kapalı yerlerde geçirdiğimiz için hava kalitesi ve hava temizliği sağlığımız açısından ciddi önem arz etmektedir. Bu bağlamda hava temizleyiciler de bizim sağlığımızı destekleyen ürünler olarak ortaya çıkmaktadır.

Hava temizleme ve hava nemlendirme cihazı alırken dikkat edilmesi gereken bazı hassas noktalara vardır.

  • Hava temizleyiciler ozon gazı üretmemelidir.
  • Ozon ürettiği takdirde hava temizleyiciler sağlığı tehdit eder.
  • İyonizer hava temizlik makinaları, havadaki partiküllleri elektrik yükleyerek yüzeylere yapıştırırlar ve filtre etmezler

Güler Yüzlü Hizmet ve Profesyonel Yaklaşım

İklim Plus Klima Hava Temizleyici Servisleri, güler yüzlü hizmet politikasını amaç edinen, şirket içi eğitimlerle düzenli olarak kendini geliştiren teknik servis ekibi, talepleriniz doğrultusunda en profesyonel hizmeti en hızlı şekilde sunmaktadır.

Hava Temizleyici Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156 aracılığı ile Hava Temizleyici Servis talebinizi çağrı merkezi görevlilerimize ilettiğiniz takdirde en ucuz fiyatlar ve en uygun ödeme koşulları ile Hava Temizleme Servis hizmetini evinizden hiç çıkmadan alabilirsiniz.

İklim Plus Klima uzmanlığı ile Hava Temizleyici Servisi yapılan ürünler müşteri memnuniyeti hedefli hizmet anlayışıyla müşterilerinin kullanımına sunuluyor.

İklim Plus Klima Hava Temizleme Servis ağımız Hava Temizleyici Servis konusundaki tüm beklentilerinize İstanbul çapında hizmet vererek en iyi ve en hızlı şekilde çözüm buluyor.

Konusunda uzman ve Hava Temizleyici Servisi hizmetinde tecrübeli teknik servis ekibimiz firma içinde verilen özel eğitimlerle kendilerini geliştiriyor ve satış sonrası hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor.

7 Gün 24 Saat Hizmet

İklim Plus Klima Hava Temizleme Servislerinde müşterilerin memnuniyeti için hizmet veren çağrı merkezi ve teknik servis ekibi haftanın 7 günü 24 saat en kaliteli hizmeti İstanbul’un her yerine götürüyor.

Hava Temizleyici Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156 aracılığı ile Hava Temizleyici Servis talebinizi çağrı merkezi görevlilerimize ilettiğiniz takdirde en ucuz fiyatlar ve en uygun ödeme koşulları ile Hava Temizleyici Servis hizmetini alabilirsiniz.

Hava Temizleyici Servis Hizmeti Verilen Markalar

Sharp Hava Temizleyici Servisi

Sharp Hava Temizleyici Servisi çağrı merkezi numarası olan 444 1 156 aracılığı ile Sharp Hava Temizleyici Servis talebinizi çağrı merkezi görevlilerimize ilettiğiniz takdirde en ucuz fiyatlar ve en uygun ödeme koşulları ile Sharp Hava Temizleyici Servis hizmetini alabilirsiniz.

İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 17000 Btu/h / 19700 Btu/h
Enerji Sınıfı: A Sınıfı

Ayın Kliması