İklimsa Klima Markaları İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

iklimsabakirkoye5.com : Anasayfa » KLİMA FİYATLARI

İklimsa Klima Fiyatları

Klima Fiyatları ve Klima Fiyat Listesi PDF Dosyaları:

İklimsa Klima Fiyatları

Klima segmentinde en son teknoloji ürünü klimaları sizlere sunan İklimsa, doğa dostu ürünleri, R410A soğutucu gaz kullanılması sayesinde ozon tabakasına zarar vermeyen, enerji verimliliği maksimum seviyede ve elektrik tüketimi minimumda klimaları sizlere sağlıyor.

İklimsa Klima Fiyatları'nda İklim Plus Klima sizlere en ucuz fiyatlarda en iyi ürünleri sunuyor.

Maksimum enerji verimliliğinde çalışan İklimsa Klima Fiyatları ile de kullanıcı dostu olmaya devam ediyor ve ödeme imkânları ile satış merkezimizde sizlere sunuluyor.

Cüzdanınızın dostu İklimsa Klima Fiyatı alternatifleri için sitemizden bilgi alabilir yâda çağrı merkezi numaramız olan 444 1 156’dan bilgi alabilirsiniz.

Mitsubishi Klima Fiyatları

Dünyanın en büyük klima üreticilerinden Mitsubishi yüksek teknolojisi ile sağlıklı orman havasını evinize getiriyor. Mitsubishi Klima cihaz serisinde her mekâna ve ihtiyaca göre uygun çözümler sunuyor.

Mitsubishi Klima Fiyatları ile de kullanıcı dostu ödeme imkânları ile satış merkezimizde sizlere sunuluyor.

Mitsubishi Klima Fiyatları'nda İklim Plus Klima sizlere en uygun klima fiyatı alternatifleri sunuyor.

Mitsubishi Klima Fiyatı alternatifleri için sitemizden bilgi alabilir yâda çağrı merkezi numaramız olan 444 1 156’dan bilgi alabilirsiniz.

General Klima Fiyatları

A Sınıfı enerji tasarrufu ile çalışan çevreci ve yüksek verimli General klimalar şık ve sade tasarımları ile hem ortamınıza hem de bütçenize uyum sağlar.

Appla catechin filtresi ile sağlıklı yaşam alanlarında bulunmanızı sağlayan General Klimalar, sporları ve sağlığa zararlı mikroorganizmaları statik elektrik tarafından emer ve etkisiz hale getirir.

General Klima Fiyatları'nda İklim Plus Klima sizlere en uygun klima fiyat listesi sunuyor.

Filtreleme sistemleri açısından en iyi ürün alternatiflerinden birisi olan General Klima Fiyatları ile de kullanıcı dostu ödeme imkânları ile satış merkezimizde sizlere sunuluyor.

Özel filtre sistemleri sayesinde sağlığınıza destek olan General Klima Fiyatı alternatifleri için sitemizden bilgi alabilir yâda çağrı merkezi numaramız olan 444 1 156’dan bilgi alabilirsiniz.

Sharp Klima Fiyatları

Plasmacluster Kliması!

Plasmacluster İyon teknolojisi sayesinde yaydığı pozitif ve negatif iyonlarla kullanılan mekanın hava kalitesini arttırırken sağlık ile ilgili problemleri ortadan kaldırır.

Enerji verimliliği sağlayarak müşteri memnuniyeti sağlayan Sharp Klima Fiyatları ile de kullanıcılarının isteklerine cevap verecek seçeneklerle satış merkezimizde sizlere sunuluyor.

Sharp Klima Fiyatları'nda İklim Plus Klima sizlere en ucuz klima fiyat listesi ile alternatifleri sağlıyor.

Elektrik enerjisi tüketimini azaltarak size destek olan Sharp Klima Fiyatı alternatifleri için sitemizden bilgi alabilir yâda çağrı merkezi numaramız olan 444 1 156’dan bilgi alabilirsiniz.

Sigma Klima Fiyatları

Sigma klimalar, soğutma sisteminde ozon tabakasına zarar vermeyen R410A soğutucu gaz kullanılan, yüksek teknoloji ürünü cihazlardır.

İklim Plus Klima sizlere Sigma Klima Fiyatlarında en uygun alternatifleri sunuyor.

Enerji verimliliği açısından en iyi ürün alternatiflerinden birisi olan Sigma Klima Fiyatları ile de kullanıcı odaklı ödeme seçenekleri ile satış merkezimizde sizlere sunuluyor.

Minimum enerji tüketimi yapan Sigma Klima Fiyatı alternatifleri için sitemizden bilgi alabilir yâda çağrı merkezi numaramız olan 444 1 156’dan bilgi alabilirsiniz.

Tronic Klima Fiyatları

Bioplus teknolojisi sayesinde negatif iyonları kullanarak ortamın havasını temizleyen, yüksek sterilizasyon özelliği bulunan ve negatif iyon jeneratörü ile sağlıklı alanlar oluşturan Tronic Klimalar çalışmaları sırasında minimum ses seviyesinde çalışarak sizi rahatsız etmiyor.

Enerji verimliliğinde üst boyutta performans sağlayan Tronic Klima Fiyatları ile de kullanıcı dostu ödeme imkânları ile satış merkezimizde sizlere sunuluyor.

Tronic Klima Fiyatları'nda İklim Plus Klima sizlere en kullanıcı odaklı ve ucuz klima fiyat listesi sunuyor.

Elektrik enerjisi tüketiminde cimriliği ile sizin yanınızda yer alan Tronic Klima Fiyatı alternatifleri için sitemizden bilgi alabilir ya da çağrı merkezi numaramız olan 444 1 156’dan bilgi alabilirsiniz.

Klimalar Hakkında

Klima Hesabı
Klima Hesabı yapılırken klimaların ne kadar enerji tüketimi yaptıklarını hesaplamak için birçok alt başlık düşünülmeli ve hesaba dâhil edilmelidir.

Klima Markaları
Kullanım alanınızın maksimum verim ve performansla çalışması için ve minimum enerji tüketimi yaparak ekonominize destek olması için Klima Markaları içerisinden doğru klima seçiminin yapılması gerekmektedir.

İklimsa
İklimsa, Sabancı Holding bünyesinde 26 yıldır hizmet göstererek, iklimlendirme sektöründe öncü kuruluş olma özelliğini her geçen zaman daha da ileriye taşımaktadır.

İnverter Klima
%30 civarı enerji tasarrufu yaparak ekonominize destek olan İnverter Klimalar, kullanım alanınızda alan içi ısı dalgalanmaları yapmaz ve diğer modellere göre çok daha hızlı ısıtma veya soğutma işlemini gerçekleştirir.

Seo

Seo Fiyatları
İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 17000 Btu/h / 19700 Btu/h
Enerji Sınıfı: A Sınıfı

Ayın Kliması