İklimsa Klima Markaları İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

iklimsabakirkoye5.com : Anasayfa » Mitsubishi Klima

Mitsubishi


Mitsubishi

Mitsubishi Heavy Industries Klima

İklim Plus Klima, Sabancı güvencesi ve İklimsa kalitesiyle tüm satış merkezlerinde son teknoloji ile üretilmiş en yeni model Mitsubishi İnverter Klimaları satışa sundu.

RoHS zararlı madde kullanım sınırlandırılması yönetmeliği uyarınca çevre dostu olup ozon tabakasına zararsız R410A soğutucu gaz kullanılan SRK 71 ZE-S1, DXK 24 Z4-S Z2-S, DXK 18 Z3-S Z2-S, DXK 09 Z3-S, DXK 12 Z3-S modelleri, iki ayrı kapasite alternatifi ile müşterilere sunulmaktadır.

İklimlendirme ve klima dünyasının bir numaralı markası olan Mitsubishi Heavy Industries Klimalar aşağıdaki özellikleri ile rakipleri arasından açık ara öne çıkmaktadır.

 • En az enerji harcayan klimalardır.
 • En düşük ses seviyesinde çalışılar.
 • En yüksek performansa sahip klima seçeneklerini sunar.
 • En kaliteli ürünü hizmetinize sunar.
 • Negatif iyon plakası ile ortamın havasını temizler
 • Mekândaki bakteri ve mikroorganizmaları yok eder.
Yaygın servisleri ile en güvenilir marka özelliğini taşıyan Mitsubishi Klimaların ürün gamı aşağıdaki alt başlıklar altında toplanmıştır;

Mitsubishi Heavy Klimaların seçenekleri içerisinde birçok çeşit ticari ve ev tipi klima seçeneği bulunmaktadır. Mitsubishi markası sektörünün zirvesinde yer almakta ve halen pazardaki en verimli sistemleri kullanıcılarına sunmaktadır.

Mitsubishi Heavy Klimalarda İklim Plus Klima Farkı:

 • Uygun ödeme şartları
 • Peşin fiyatına 12 taksit
 • Satış montaj ve bakım hizmetlerinde uzman kadro
 • Güler yüzlü servis anlayışı
 • Uygun ve cazip kampanyalı fiyatlar

İklim Plus Klima İklimsa Bakırköy Şubesi - Mitsubishi Klima Satış ve Servis Hizmeti

Mitsubishi Klimanın Türkiye distribütörü olan İklimsa genel merkezine bağlı olan Servis ve Satış Noktalarından birisi olarak hizmet veren İklim Plus Klima, Mitsubishi Klimaların satışını ve servisini Bakırköy ve Florya bölgesinde bulunan İklimsa Bakırköy bayilerindeki çağrı merkezi aracılığı ile şikâyet ve yorumları alıp kendini geliştirerek tüm İstanbul genelinde profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor.

En İyiye En Ucuza Sahip Olun

İklim Plus Klima İklimsa Bakırköy Bayiinde ihtiyacınız olan Mitsubishi modellerinin özelliklerini kataloglar aracılığı ile inceleyebilir, en ucuz fiyatları fiyat listesi aracılığı ile öğrenip kampanya fiyatları üzerinden en ucuz fiyatlı kampanyalı Mitsubishi Klimalara sahip olabilirsiniz.

Görüşlerinizi Paylaşın

İklim Plus Klima sitelerinde bulunan klima forum bölümlerinde Mitsubishi Klima model bilgileri üzerinden istediğiniz klima modeli ile ilgili olarak şikâyetleri inceleyebilir, klima yorum yazılarını okuyabilir ve klima kampanyalarını öğrenebilir, servisler ve Mitsubishi Klima Bayileri ile ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yerine Satış Hizmeti

İklim Plus Klima olarak başta yoğunluğun fazla olduğu İzmir, Antalya, Ankara, Bursa, Adana, Mersin, Muğla olmak üzere Türkiye’nin her şehrine Mitsubishi Klima satış hizmetimiz verilmektedir.

İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 17000 Btu/h / 19700 Btu/h
Enerji Sınıfı: A Sınıfı

Ayın Kliması