İklimsa Klima Markaları İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

iklimsabakirkoye5.com : Anasayfa » Klima Katalog & Broşür

Klima Katalog ve Broşür

Doğru klima seçimi aşamasında ciddi anlamda araştırma yapmak, tüm etmenleri göz önünde bulundurarak doğru klimayı bulmak sizin hem kısa vadede hem de uzun vadede faydanıza olacaktır. Öncelikle beklentilerinizin ne olduğuna karar vermeli ve bu beklentiler doğrultusunda ihtiyacınızı karşılayacak doğru klima modelini en uygun fiyata seçmelisiniz.

İklim Plus Klima web sitesinde ve yetkili satış merkezlerinde bulabileceğiniz Klima Broşürleri ve Klima Katalogları ile ihtiyaçlarınıza çözümler bulabilirsiniz.

Klima Broşürleri öncelikli olarak doğru klimayı seçmeniz konusunda size ilk yönlendirmeyi yaparken, Klima Kataloglarında tercih etme potansiyeliniz olan klima modellerinin klima katalog bilgileri aracılığı ile ayrıntılı özelliklerini öğrenebilir ve seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Klima Katalog ve Klima Broşürleri:

İklimsa marka klima markalarının katalog ve broşürünü temin etmek için çağrı merkezlerimizi arayın.

Klimalar Hakkında

Klima Hesabı
Klima Hesabı yapılırken klimaların ne kadar enerji tüketimi yaptıklarını hesaplamak için birçok alt başlık düşünülmeli ve hesaba dâhil edilmelidir.

Klima Markaları
Kullanım alanınızın maksimum verim ve performansla çalışması için ve minimum enerji tüketimi yaparak ekonominize destek olması için Klima Markaları içerisinden doğru klima seçiminin yapılması gerekmektedir.

İklimsa
İklimsa, Sabancı Holding bünyesinde 26 yıldır hizmet göstererek, iklimlendirme sektöründe öncü kuruluş olma özelliğini her geçen zaman daha da ileriye taşımaktadır.

İnverter Klima
%30 civarı enerji tasarrufu yaparak ekonominize destek olan İnverter Klimalar, kullanım alanınızda alan içi ısı dalgalanmaları yapmaz ve diğer modellere göre çok daha hızlı ısıtma veya soğutma işlemini gerçekleştirir.

Seo

Seo Fiyatları
İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 17000 Btu/h / 19700 Btu/h
Enerji Sınıfı: A Sınıfı

Ayın Kliması