İklimsa Klima Markaları İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

iklimsabakirkoye5.com : Anasayfa » Klima Servis

Klima Servisi

Klima Servisi

İklim Plus Klima tarafından satışı yapılan klima markaları müşterilerinin memnuniyetini maksimum seviyede tutan ürünleri, son teknoloji ile geliştirilmiş modelleri ile her türlü ihtiyaca çözüm sunan ürünler ortaya koyar.

İklim Plus Klima, klima servisi konusundaki hizmetini İstanbul’un her yerine 7/24 götürerek müşterilerini hiçbir zaman yalnız bırakmıyor ve müşterilerinin sorunlarına kesintisiz çözüm sunuyor.

Kullanıcıların sağlığını koruma konusunda son teknolojik özellikle donatılmış klimalar, ortamdaki zararlı mikroorganizmaları maksimum performansla yok ederken ortama temiz hava sağlar. İklim Plus Klima, kullandığınız klima modellerinin sorunsuz çalışması ve sağlığınızı maksimum performansla koruyabilmesi için Klima Servislerini hizmetini kapınıza getiriyor.

En iyi hizmeti, en ucuz fiyat seçenekleri ile veren İklim Plus Klima – Klima Servisi, profesyonel teknik ekibi ve alanında uzman elemanları ile hizmet verirken, İklim Plus Klima çağrı merkezi isteklerinizi ve şikayetlerinizi 444 1 156 numarasından alıyor ve sizi mutlu edecek çözümler sunuyor.

Klimalar Hakkında

Klima Hesabı
Klima Hesabı yapılırken klimaların ne kadar enerji tüketimi yaptıklarını hesaplamak için birçok alt başlık düşünülmeli ve hesaba dâhil edilmelidir.

Klima Markaları
Kullanım alanınızın maksimum verim ve performansla çalışması için ve minimum enerji tüketimi yaparak ekonominize destek olması için Klima Markaları içerisinden doğru klima seçiminin yapılması gerekmektedir.

İklimsa
İklimsa, Sabancı Holding bünyesinde 26 yıldır hizmet göstererek, iklimlendirme sektöründe öncü kuruluş olma özelliğini her geçen zaman daha da ileriye taşımaktadır.

İnverter Klima
%30 civarı enerji tasarrufu yaparak ekonominize destek olan İnverter Klimalar, kullanım alanınızda alan içi ısı dalgalanmaları yapmaz ve diğer modellere göre çok daha hızlı ısıtma veya soğutma işlemini gerçekleştirir.

Seo

Seo Fiyatları
İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 17000 Btu/h / 19700 Btu/h
Enerji Sınıfı: A Sınıfı

Ayın Kliması