İklimsa Klima Markaları İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

iklimsabakirkoye5.com : Anasayfa » General Klima

General


General

İklim Plus Klima, Sabancı güvencesi ve İklimsa kalitesiyle tüm satış merkezlerinde son teknoloji ile üretilmiş en yeni model Japon General Klimalar satışa sundu.

General Klimaların ürün gamı aşağıdaki alt başlıklar altında toplanmıştır;

RoHS zararlı madde kullanım sınırlandırılması yönetmeliği uyarınca çevre dostu olup ozon tabakasına zararsız R410A soğutucu gaz kullanılan modelleri, iki ayrı kapasite alternatifi ile müşterilere sunulmaktadır.

General Klimalar aşağıdaki özellikleri ile rakipleri arasından öne çıkmaktadır.

  • Dünyada ilk olan otomatik filtre temizleme
  • Isıtma ve soğutma kapasiteleri ile yüksek enerji verimlilik seviyeleri
  • Geniş mekânlar için uzun mesafe üfleme yapan Power Difüzör
  • Elektrostatik filtre ile havayı ozon ve iyon yükleyerek temizler
  • 20 dB(A)’ya kadar düşebilen ses seviyesi ile sessiz alanlar.
  • -10˚C’lik dış ortam sıcaklığında soğutma ve -15˚C’lik dış ortam sıcaklığında ısıtma yapabilir
  • Düşük ortam sıcaklığı gerektiren mekânlarda kullanılabilir.

Dünyanın en önde gelen markalarından ve Avrupa Split Klima lideri General Fujitsu Limited Türkiye’de İklimsa ile işbirliği yapmış ve geniş ürün seçenekleri ile İklimsa merkezlerinde satılmaktadır.

İklim Plus klima General Klima seçeneklerini merkezlerinde satışa sunmakta ve satış sonrası uzun süreli kullanım için 7/24 servis hizmetiyle kullanıcısını desteklemektedir.

İklim Plus Klima İklimsa Bakırköy Şubesi - General Klima Satış ve Servis Hizmeti

General Klimanın Türkiye distribütörü olan İklimsa genel merkezine bağlı olan Servis ve Satış Noktalarından birisi olarak hizmet veren İklim Plus Klima, General Klimaların satışını ve servisini Bakırköy ve Florya bölgesinde bulunan İklimsa Bakırköy bayilerindeki çağrı merkezi aracılığı ile şikâyet ve yorumları alıp kendini geliştirerek tüm İstanbul genelinde profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin Her İline Hizmet

İklim Plus Klima olarak başta yoğunluğun fazla olduğu İzmir, Antalya, Ankara, Bursa, Adana, Mersin, Muğla olmak üzere Türkiye’nin her şehrine General Klima satış hizmetimiz verilmektedir.

Klima Forum Sayfalarında Görüşlerinizi Paylaşın

İklim Plus Klima sitelerinde bulunan klima forum bölümlerinde General Klima model bilgileri üzerinden istediğiniz klima modeli ile ilgili olarak şikâyetleri inceleyebilir, klima yorum yazılarını okuyabilir ve klima kampanyalarını öğrenebilir, servisler ve General Klima Bayileri ile ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

En Ucuz Klimaya Ulaşma Yolunuz

İklim Plus Klima İklimsa Bakırköy Bayiinde ihtiyacınız olan General modellerinin özelliklerini kataloglar aracılığı ile inceleyebilir, en ucuz fiyatları fiyat listesi aracılığı ile öğrenip kampanya fiyatları üzerinden en uygun fiyatlı kampanyalı General Klimalara sahip olabilirsiniz.

İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 17000 Btu/h / 19700 Btu/h
Enerji Sınıfı: A Sınıfı

Ayın Kliması