İklimsa Klima Markaları İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

iklimsabakirkoye5.com : Anasayfa » Yazar Kasa Servis

Yazar Kasa Servisi

Yazar Kasa Servisi

İklim Plus Klima, uzun yıllardan gelen tecrübesi ile müşterilerinin bütün beklentilerini karşılayacak şekilde ve en yüksek seviyede memnuniyet oluşturarak cevap veriyor ve Yazar Kasa servisi konusunda en profesyonel hizmet anlayışına sahip olma özelliği ile sektöründe öncü olarak çalışıyor.

Müşterilerinden gelen şikâyet ve yönlendirmeler doğrultusunda en profesyonel hizmeti en hızlı şekilde kullanıcılarına sunan Yazar Kasa Servisleri, hizmet anlayışının daha iyiye ulaşması ve müşterilerinin beklentilerinin en iyi şekilde karşılanması ve daha doğru şekilde çözümler üretmek için her geçen gün daha da fazla çalışıyor.

Profesyonel teknik ekibi ile son teknolojik imkânları kullanan Yazar Kasa Servisi, teknolojideki gelişmeleri, yurt dışındaki yenilikleri ve düzenlenen fuarları takip ederek hizmet anlayışını ve çalışma şeklini değiştiriyor ve geleceğin teknolojisini bugünden kullanan firma olarak müşterilerinin Yazar Kasa servis konusundaki isteklerini karşılıyor.

İstanbul’un Her Yerine Hizmet

Yazar Kasa Servisleri, Yazar Kasa servisi hizmetini İstanbul’un her yerine en ucuz fiyatlarla sunarken, Yazar Kasa servisi hizmetini 7 gün 24 saat müşterilerine ulaştırarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyor.

Yazar Kasa cihazlarınız ile ilgili her türlü sorununuzda, Yazar Kasa Servis, Yazar Kasa Bakım, Yazar Kasa Onarım taleplerinizde Yazar Kasa Servisleri Çağrı Merkezi numarası olan 444 1 156‘yı arayarak Yazar Kasa servisi hizmetini alabilirsiniz.

Yazar Kasa Servisimizde Hizmeti Verilen Yazar Kasa Markaları

Sharp Yazar Kasa Servis

Sharp Yazar Kasalar, ürün alternatifleri açısından çeşitlilik oluşturmaktadır.

  • Barkod Okuyucu ile bağdaştırılabilme opsiyonu sayesinde en uygun alternatiftir.
  • Satışını yapacağınız ürününüzün satış işlemini barkod okuyucu aracılığı ile klavyesiz olarak hataya fırsat bırakmadan gerçekleştirebilirsiniz.
  • Sharp Yazar Kasaların dış gövde dizaynı darbe korunaklı olmasını sağlar ve açık hava iş ortamlarında kullanılacağı zaman büyük rahatlık sağlar.

Teknokasa Yazar Kasa Servis

  • Teknokasa Yazar Kasalar hızlı ve hatasız ürün satışı gerçekleştirebilir.
  • Teknosa Yazar Kasa 1000 program aracılığı ile 1000 farklı ürünün satışına imkân tanır.
  • Teknosa Yazar Kasaların 2490 günlük mali hafıza kapasitesi sayesinde bilgilerinizi saklayabilirsiniz.
İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 17000 Btu/h / 19700 Btu/h
Enerji Sınıfı: A Sınıfı

Ayın Kliması