İklimsa Klima Markaları İklimsa Klimalar General Klima Mitsubishi Klima Sharp Klima Sigma Klima Tronic Klima

Mitsubishi Klima Kampanya

iklimsabakirkoye5.com : Anasayfa » Kombi Servis

Kombi Servisi

Kombi Servisi

İklim Plus Klima İklimsa Bakırköy Kombi Servisi, her biri alanında eğitimli ve sertifikalı yöneticileri, profesyonel teknik ekibi ve uzman satış yetkilileri ile müşterilerinin Kombi Servisi konusundaki isteklerini ve beklentilerini maksimum seviyede karşılıyor. Sektöründe en önde gelen firmalardan birisi olan İklim Plus Klima Kombi Servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi onarımı, kombi montajı konularında yaptığı yenilikler ve geliştirmeler ile rakiplerine dahi örnek oluşturuyor.

Müşterilerinin memnuniyetini maksimum seviyede karşılamak için yoğun çalışmalarına devam eden İklim Plus Klima Kombi Servisi kullanıcılardan gelen şikâyet ve öneriler doğrultusunda hizmetini daha iyiye götürmek ve kalitesini daha yukarılara çıkarmak için çalışıyor.

Profesyonel teknik ekibi ile son teknolojik imkânları kullanan İklim Plus Klima Kombi Servisi, teknolojideki gelişmeleri, yurt dışındaki yenilikleri ve düzenlenen fuarları takip ederek hizmet anlayışını ve çalışma şeklini değiştiriyor ve geleceğin teknolojisini bugünden kullanan firma olarak müşterilerinin Kombi servisi konusundaki isteklerini karşılıyor.

Kombi Servisi Hizmetlerinden Bazıları:

  • Kombi Servisi
  • Kombi Bakım Servisi
  • Kombi Montaj Servisi

İstanbul’un Her Yerine 7/24 Hizmet

Kombi Servisleri, Kombi servisi hizmetini İstanbul’un her yerine en ucuz fiyatlarla sunarken, Kombi servisi hizmetini 7 gün 24 saat müşterilerine ulaştırarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutuyor.

Kombiniz ile ilgili her türlü sorununuzda, Kombi Servis, Kombi Bakım, Kombi Montaj, Kombi Onarım taleplerinizde Kombi Servisleri Çağrı Merkezi numarası olan 444 1 156’yı arayarak Kombi servisi hizmetini alabilirsiniz.

İklimsa Yetkili Noktası
Ayın Kliması
Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Mitsubishi Heavy SRK 50 ZJ-S Klima

Soğutma / Isıtma Kapasitesi: 17000 Btu/h / 19700 Btu/h
Enerji Sınıfı: A Sınıfı

Ayın Kliması